Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alhasi görcsök?

Alhasi görcsök?

Figyelt kérdés

1 hete alhasi diszkomfort érzést érzek. Görcsös jellegű fájdalom, olyan amit hascsikaráskor is érzek, de most nem megy a hasam, csak ez a jellegű fájdalom van jelen. Evés után kb fél órával erősebben érzem, és több óráig tart.


Refluxos vagyok, ami mostanában erősödött kicsit.


6 hónapja volt gyomortükrözésem, 3 hónapja pedig hasi UH-om, és vastagbéltükrözésem. Negatív lett, csak a refluxot kivéve.


Eléggé félek mi okozhatja ezt.



2020. febr. 29. 20:35
 1/4 A kérdező kommentje:
21/F
2020. febr. 29. 20:36
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah, és köszönöm az értelmes válaszokat.
2020. febr. 29. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen ételallergia is okozhatja, vagy pedig enzimhiány. Próbálj meg folyamatosan szedni egy jó fajta probiotikumot. Van olyan, amelyik folyamatosan szedhető. Ez rendbe teszi a beleidet.
2020. febr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Normaflore-t próbáltam, de nem segített. Ételintoleranciára nekem azt mondta régen egy orvos, hogy az hasmenéssel járna.
2020. febr. 29. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!