Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Zsibbad a bal oldalam és...

SOS! Zsibbad a bal oldalam és szúr a hátam, mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb fél órája tűnt fel, hogy az egész bal karom zsibbad és a hátam is néha sőt mintha szúrkálna. Meg korábban is volt ilyen szúró érzés a szívemél vagy a körül de ez most más. Az egész bal karom bedurrant. Meg mintha égne a fejem is. Mitől lehet, nem edzettem vagy sportoltam semmi ilyesmi. Szívprobléma lehet ilyen fiatalon? 22 vagyok. Kicsit aggódom mert még nem volt ilyenem. A hátam is bal oldalt zsibad főleg jobbnál nem érzek sokat. 22l :(



2020. márc. 1. 03:02
 1/9 anonim válasza:
87%
Szia! Ha szúr, akkor az tök jó, mert akkor valószínűleg mozgásszervi probléma! Emiatt zsibbadhat a karod is! Erre keltél? Nem feküdted el véletlenül? Ágy, matrac milyen? Halálfélelmed is van? Pánikbeteg lennél?
2020. márc. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szia! Ha szúr, akkor az mozgásszervi probléma! Emiatt lehet a zsibbadás is! Nem feküdted el?
2020. márc. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nos nem erre keltem, mert még ébren vagyok és nem hiszem hogy elaludtam O_O.. de megnyugtattatok :). de amúgy lehet ki kéne már engem vizsgáltatni kívül és belül mi bajaim lehetnek nem?
2020. márc. 1. 03:32
 4/9 A kérdező kommentje:
mert amúgy idáig fennt vagyok és csak fél órája kezdtem érezni és még mindig van. hátam viszont soha nem fájt és most már a szívem körül is kezd kicsit :(
2020. márc. 1. 03:33
 5/9 A kérdező kommentje:
sőt nem csak akarom de átment akezemre is :(
2020. márc. 1. 03:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvosi ügyeletet és kérdezz rá, hogy bemenj-e!
2020. márc. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

nekem ugyanez volt, csak a bal lábam zsibbadt, hideg volt, és fájt. Reggel elmentem a körzeti orvoshoz, beutalt a sürgősségire, intenzív, műtő, már ha lassan is de gyógyulok.


Nálad más lehet a szitu, azt hiszem ez az infarktus előjele. Ma vasárnap van, tanácsot kérnék az ügyelettől. Én csak hülyeségeket beszélek.

2020. márc. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
22 évesen infarktus ??? Miért kell megrémiteni a kérdezőt? Egy ekgt kérhetsz az ügyeleten, ha esetleg eddig nem jutottál el, de ez háti szakaszból induló, szerintem tuti mozgásszervi gond! Azért szúr szív körül, mert oda sugárzik! Illetve a kezed, karod zsibbadását is magyarázza! Masszőrt keress!
2020. márc. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy vagy kérdező?
2020. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!