Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanában sokszor ébredek...

Mostanában sokszor ébredek fejfájásra, minek lehet ez a tünete? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyre erősödő fejfájással ébredek. Ha sikerül hányni, elég gyorsan csillapodik. Gyógyszer szokott segíteni, de anélkül elviselhetetlen.

Régen évente egyszer volt ilyen, de most hetente-kéthetente van ilyen és nagyon zavar. Mire utalhat, milyen betegséget jelez?

Vérkép tökéletes (teljes vérkép, két hete), TSH hormon is, valamint régen nézettem egyéb pajzsmirigy hormonokat is, azok is tökéletesek. Régen ételallergiát nézettem (gluténre és egyébre), vérből. Nincs allergia.

Iszok eleget. Vérnyomást is mérek ilyenkor, alacsony. Mi lehet ez?



2020. márc. 1. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Migrén.


Okozhatja glutén, stressz, folyadékhiány stb.

2020. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miből 100% hogy ez migrén?
2020. márc. 1. 09:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem vizsgáltatod ki magad olyannal, akit ÉRDEKEL IS, mi bajod van, nem csak letudja a napi kötelezőt, addig SEMMIBŐL!
2020. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
két éve volt (igaz más ügyből kifolyólag) koponya MRI, nem láttak semmit.
2020. márc. 1. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a válaszom, minek kérdezel? Látatlanban, annyi infóval, hogy görcsösen fáj a fejed, mit lehet kezdeni? Lehet rákod van. Most jobb?

Figyi ha nem akarsz orvoshoz menni okés, de akkor ne is kérdezz, ha nem vagy hajlandó elfogadni, vagy legalább utánanézni, hogy “jéé tényleg ez is lehet!”


Vagy milyen választ vársz? Komolyan érdekel.

2020. márc. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miképpen vizsgáltassam ki magam, ha - mint említettem - volt teljes koponya MRI?
2020. márc. 3. 03:46
 7/10 anonim ***** válasza:
én terheléses cukrot is vizsgáltatnék noha nem valoszinu de lehet köze van hozzá. és egy nagyon egyszeru vizsgálat, 3 vérvétel az egész.
2020. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ismerem, volt ilyen vizsgálatom, teljesen jók voltak az értékek.
2020. márc. 4. 05:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Neurológus mit mondott?
2020. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a front és a szél is állandóan fúj. Nálunk a családban több migrénes is van, mi is sokat szenvedünk a változékony időtől. Ilyenkor változik a légnyomás, amit szervezetünk nehezen visel.
2020. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!