Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » TSH érték megemelkedhet 2 év...

TSH érték megemelkedhet 2 év alatt 1,410 rol 4, 000 fölé? (Normál értéktartomany : 0,400-4, 000)

Figyelt kérdés

2020. márc. 6. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

ne úgy tekintsd, hogy ez egy állandó érték. Akár pár hét alatt is változhat...!


Mennyivel ment 4 fölé?

2020. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alletta ***** válasza:
igen. endokrinológushoz fordulj.
2020. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom még nem voltam csak mostanában elég sok tünetem van pl gombocerzes, farkasetvágy, legszomj, hőingadozás, emésztési gondok. Csak érdekelt hogy 2 év alatt ez megemelkedhetett e, de ezekszerint sajnos igen. :/ folyamatosan éhségérzetem van és nagyon nehezen tudok aludni. Köszi a gyors válaszokat!
2020. márc. 6. 16:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Most olvasom hogy a farkas etvagy az tulmukodesnel jellemző. Elkepzelhető ez alulműködésnel is?hízni nem híztam...
2020. márc. 6. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy megemelkedhet akár rövidebb idő alatt is,ha eközben kezdődik valamilyen pajzsmirigybetegség. Ennek oka lehet akár vírusos fertőzés is. A 4 feletti érték pajzsmirigy alulműködésre utal,de ilyen kis emelkedés,főleg,ha a T3, T4 normális, lehet pl. annak a jele is,hogy kevés jód kerül a szervezetbe.
2020. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!