Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lesz a koronaví...

Szerintetek mi lesz a koronavírus végkifejlete? Pár hónap alatt lecsengene az egész? Netán mind meghalunk?

Figyelt kérdés
Bölcs öregemberek meglátásait várom, de írjon mindenki valamit :D

2020. márc. 11. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
#7 Okoska! Nézzél már utána nem csak az idősek haltak bele eddig, úgyhogy ne legyen akkora mellényed! Ekkora baromságot írni!
2020. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
#7 Amúgy ha a nagyszüleid, szüleid lesznek a vírus áldozatai, akkor is ennyire idétlenül okos leszel????
2020. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%

#8 és #10 vagyok, elírtam. Azt akartam írni hogy krónikus betegek, és a 60 felettiek a LEGveszélyeztetebbek. Nem úgy értettem hogy csak ők lesznek betegk. Sajnos amúgy nem tudni mikor lesz vakcina és antivirális szer, úgyhogy most félek meglátogatni szüleimet nehogy átadjak nekik valamit amiről nem tudok.

Továbbra is hatásvadásznak tartom a kérdést hogy mind meghalunk-e, sokadik itt a gyakorin. És Kérdező nem értem higy miért a "bölcs öregemberek" meglátásait várod egy ilyen kérdésben. Inkább olvass és nézz interjúkat szakértőktől. Ők sokszor elsőkézből tudnak infóval szolgálni.

2020. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%
Édes jó istenem mennyi degenerált van....
2020. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam olyat, hogy valaki halálkomolyan avval kalkulál, hogy nyárra már Walking Dead-es helyzet lesz (csak zombik nélkül), társadalom összeomolva, a túlélők vidéken próbálnak túlélni, csoportok szerveződnek, akik egymással harcolnak az élelemért. Nagy az Isten állatkertje.
2020. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 szamo77db ***** válasza:
Ne csócsáljuk már ezt a témát örökösen. Ebbe bele lehet örülni már!
2020. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 szamo77db ***** válasza:
Ja, és tenni meg nem tudunk semmit ellene. Kézmosás, maszk, de sem egy védőoltás, sem egy gyógyszer nincs ellene.
2020. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!