Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen lehetséges?! Segítene...

Ilyen lehetséges?! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Epeműtétem volt egy hete. Az első héten szépen étkeztem a diéta szerint, jó étvágyam volt, jó közérzetem, az emésztésem pedig egyszerűen tökéletes. Megörültem, hogy ilyen beáll a normális rendszer. Ma pedig, minden előzmény nélkül, semmi étvágyam nincs és hasmenésem van. Ezt nem hiszem el. Nagyon félek, hogy ez a visszaesés valami műtéti szövődmény miatt van és főleg, hogy elmúlik-e valaha is. Tudna valaki segíteni kérem?
2020. márc. 12. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy volt valamilyen étel a diétádban, ami nem tesz jót neked. Az anyukámon látom, hogy milyen nehéz dolog az étkezés epeműtét után, alig van valami, amit normálisan meg tud emészteni. 1-2 féle ételt eszik, amikről biztosan tudja, hogy nem okoz gondot. Ha elcsábul, és olyat eszik, amit nem kéne, egyből rosszul van. Ki kell tapasztalnod, hogy mi az, amit jól meg tudsz emészteni.
2020. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!