Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a torkom, illetve afták...

Fáj a torkom, illetve afták vannak a számban, viszont nem vagyok elég idős, hogy magam mehessek orvoshoz! Anyám pedig nem akar eljönni velem a korona vírus miatt. Többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval fáj a torkom és afták vannak a számban, illetve ha nyelek akkor is fáj, és néha köhögök. Anyám nem ajánlja hogy ilyenkor jőjjön velem az orvoshoz. Én pedig nem vagyok elég idős, hogy egyedül menjek orvoshoz, szülővel kell menjek. Szerintetek mit csináljak? Ő szerinte kezdjek szedni antibiotikumot, viszont nem tudom. Gyorsan szeretnék meggyógyulni, hogy erős legyen az immunrendszerem.

2020. márc. 13. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha ahhoz elég idős vagy, hogy ide írj akkor az orvoshoz menéshez is az vagy.
2020. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
16 éves korig szülővel kell menni (Szlovákia) viszont 1 évvel fiatalabb vagyok!
2020. márc. 13. 15:30
 3/15 anonim ***** válasza:

Ott nem lehet kihívni házhoz a dokit?

Idehaza (MO.) ezt tanácsolják, hogy ne menj be a rendelésre ha beteg vagy, inkább telefonon keresd a dokit.

2020. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs nálunk házidoki sajnos.
2020. márc. 13. 15:43
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Szlovákia.... Pff
2020. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagy tesó, vagy valaki?
2020. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 mi a problémád? Mondjuk nem csodálkozom, biztos nem a véletlen műve, hogy ennyire le vagy pontozva, ha ilyen a magatartásod.
2020. márc. 13. 15:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Az aftákra vegyél Corsodyl öblögetőt, vagy csak simán sós vízzel öblögess alapos fog és nyelvmosás után. Ha eszel, csináld meg mindig ezt, az mérsékli a baktériumok szaporodását.
2020. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nincs nálunk házidoki sajnos."


Akkor mégis hova jártok orvoshoz?

2020. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ritka egy szerencsés alak vagy ha ennyit nem tudsz megoldani.
2020. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!