Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A koronavírus miatt megtartsuk...

A koronavírus miatt megtartsuk a szülinapot, kell e ettől tartani?

Figyelt kérdés
Április 11 én tartanánk egy kerek évfordulós születésnapot a városunk művházában ami januárba lett lefoglalva,és körülbelül 60 an lennénk,viszont a jelenlegi vírushelyzet miatt érdemes e ilyen nagy közösségben ünnepelni vagy inkább otthon szűk családi körben érdemesebb megtartani
2020. márc. 14. 12:47
 1/5 Hamvas rétihéja ***** válasza:
100%
Én nem rendeznék és el sem mennék ha meg lennék hívva.
2020. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

"Maradj otthon és moss kezet"

Mit nem lehet azon érteni, hogy válsághelyzet van és járvány, könyörgöm.

Ez a kérdés egyenértékű azzal amikor valaki az utazása miatt rinyál.

Kicsit komolyabban kéne venni a helyzetet minthogy ilyen kérdés felmerüljön. Mindenféle csoportosulásnak nagy a kockázata. Ér annyit ez a rizikó neked hogy idősebb hozzátartozóid esetlegesen emiatt betegedjenek meg?

Elmondom én is amit már annyi helyen lehet olvasni. Ha teheted, maradj otthon. Tehát akinek muszáj még elmehet dolgozni és szükségből oviba is viheti a gyereket.

Csak ha ÉSSZERŰEN végiggondolod, szerinted kell-e "ettől tartani"? Ha nem tudod a választ, majd én megmondom: igen, kellőképp komolyan kell venni, felelősen dönteni nem a pánikkeltőkre hallgatni, csak néhány felelős döntést hozni. Higiénés szabályokat betartani, utazásokat elhalasztani, rendezvényeket lemondani, gyereket nem a nagyira bízni.

Vigyázzunk már az idősebb hozzátartozóinkra jobban, rájuk veszélyesebb ez a fertőzés.

2020. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kell tartani! Nem kell elbagatellizálni, sem pánikolni, de felelősségteljesen kell viselkedni: kezet mosni, otthon maradni minél többet, nem nagyon érintkezni másokkal, köhögni/tüsszenteni meg csak a könyökhajlatba illik!

Mondjátok le az eseményt.

2020. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor lemondjuk
2020. márc. 15. 07:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne
2020. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!