Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet szívrohamom?

Lehet szívrohamom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. De mozgásszegény az életem sokat stresszelek és keveset eszek.

Tegnap óta tapasztalok olyan tüneteket magamon amik szivrohamra utalnak legalább is szerintem

Mellkasi fájdalom

Szív körüli szúró érzés

Hátba, karba kisugárzó fájdalom

Megsemmisülés érzés

És egyre gyakoribb légszomj

Lehetséges h szívrohamom lesz? Ha igen vissza tudom még most valahogy fordítani? A szüleim nem hisznek nekem szerintük csak beképzelem a dolgokat igy nem visznek el orvoshoz. És jelenleg az se kivitelező hogy egyedül elmenjek mert a szüleim ki se engednek a házból a jelenlegi vírus veszély miatt.

Tudok bármit is tenne még hogy ne legyen szívrohamom?



2020. márc. 14. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos, ekg. Elsőre másra tippelnék, de biztos ami biztos.
2020. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok orvoshoz menni..
2020. márc. 14. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mindez így van ahogy leírtad, hívj mentőt.


A helyszínen is tudnak EKG-t csinálni amit el tudnak küldeni pl szívklinikára.

Ha ezekkel a panaszokkal telefonálsz biztosra veheted, hogy bevisznek. Komolyan fognak venni akkor is, ha a szüleid nem hisznek neked.

De ne okoskodj a telefonba, hogy szívrohamod van. Csak mond el a panaszokat és azt, hogy a szüleid nem hisznek neked.


Jó lenne, ha látna orvos. Én mentőt hívnék magamhoz, de te tudod.

2020. márc. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp orvos. Ha nem is mentőt, de legalább az ügyeletet hívják ki a szüleid.

Akkor nekik sem kell kimozdulni otthonról.

2020. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmit sem tudok már tenni az orvoson kívül? Nagyon nagyon félek hogy meg fogok halni
2020. márc. 14. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Bakker, mi szeretnénk segíteni, de innen nem tudunk.

Beszélj a szüleiddel, hogy hívják ki az ügyeletet!

Vagy tudod mit, akár ezt a kérdést, és a kapott válaszokat is megmutathatod nekik.

2020. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fenti tünetekkel szerintem mentő. Ebből még bármi lehet. Ha pedig baj van, ez nem játék.

Szólj a szüleidnek, hogy nem vagy jól.

Ha másképp nem megy tényleg hívj magadhoz mentőt.


Én ezt tenném.

2020. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így két évvel később szeretném megköszönni minden kedves válaszadónak hogy úgy halálra rémített hogy abba teljesen bele betegedtem. Természetesen semmi baja sem volt a szivemnek de mára annyira rettegek a szívrohamtól hogy az alapvető létszükségleti feladataimat nem tudom ellátni.
2022. márc. 9. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!