Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek melyik a durvább...

Szerintetek melyik a durvább a covid az ebola vagy a gennyes agyhártyagyulladás?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Milyen paraméterek szerint?


A teljes gazdaságra és világra nézve a COVID a legveszélyesebb.

2020. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
szerintem is a covid
2020. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is a covid. Az emberiség történelmének legnagyobb küzdelmeként fognak erre hivatkozik a jövőben!


Ha lesz aki hivatkozzon rá...

2020. márc. 14. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Chill, azért nem lesz ez akkora probléma.


Nyár végén már sörözünk a parton :) lehet UFO ruhában, de sörözün 😃


(Pedig én látom a legpesszimistábbként, EÜ-höz közel dolgozóként)

2020. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Ne bagatelizáld el kérlek, pláne ha eü-s vagy!!
2020. márc. 14. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem bagatellizálom el. Súlyos katasztrófa fenyegeti az eüt.


Ha nem lépünk az intézkedésekkel gyorsan, akkor kialakulhat egy olasz szitu.


50-100 ezer beteg és 5-8000 halottal is zárhatjuk. Na meg eltarthat júniusig, júliusig is mire meleg lesz és reagál a terjedés rá.

Mialatt nem jutunk hozzá az alap és sürgősségi eü ellátáshoz. Már lassan most se csibálnak egy CTt meg. Se műtéteket.


A karantén miatt felfoghatatlanul sok állás, vállalkozás és cég mehet tönkre. Ha nem jön állami és eu support. Lehet még évekig nyögjük ezt a szart.


Ugyanakkor nem kell pánikolni, Korea és Kína megállítani látszik a járványt a megfelelő intézkedésekkel... és erős korrelációt mutat a járvány lassulása a 25+ fokokkal.

Lásd, meleg országokban lassabban terjed jelenleg is.

2020. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ami jó indikátor az az olasz intézkedések hatása.


2-3 hét múlva csökkenni kezd a differencia, és akkor látható hogy lassul a járvány.

2020. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a fityesz.
2020. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8 szerintem pedig a fóbiásak!

És ,hogy melyik durvább a három közül? Attól függ. A Coronavírus könnyebben és ezáltal gyorsabban terjed, emiatt nagyobb tömegeket fertőz meg. Az ebola és a gennyes agyhártyagyulladás nem annyira könnyen fertőz,ezért kevesebb a beteg, viszont a kimenetelük magasabb százalékban halálos.

2020. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha te pld elkapod a COVID-19-et akkor egy pár heten belül kihevernéd ha az immunitásod patent és nem vagy 70 éves, de ha az Ebolához van szerencséd akkor a 44 fokos lázzal és a belső vérzésekkel és a testnyilásokon való vérzéssel jahh sztem akkor nem lenne kérdés, hogy melyik a durvább.
2020. márc. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!