Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha levert vagyok, mellkasi...

Ha levert vagyok, mellkasi fájdalmat érzek, de nem vagyok lázas, és nem köhögök, akkor ez lehet kezdődő koronavírus?

Figyelt kérdés
Vagy utóbbi két tünet mindig jelen van, és ha nálam nincs, akkor az előbbieket is más, mondjuk a stressz okozhatja?

2020. márc. 15. 04:50
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem alszol eleget, ettől vagy levert, meg attól van túl sok gyomorsavad, ami a mellkasi nyomás érzetet okozza.
2020. márc. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Alszom én eleget, csak nem akkor, mikor mások.
2020. márc. 15. 05:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlságosan rástresszelsz. Én alapból is beteg vagyok, komoly nyaki műtétem volt, bőven van mitől félnem, de ha folyton erre gondolnék, már biztos szívrohamom lett volna.. Figyeld milyen tüneted van, és hívd fel a háziorvosod, ő majd megmondja.
2020. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"csak nem akkor, mikor mások"

Akkor ez a baj. Meg hogy túl sokat gépezel.

Mások nem viccből alszanak éjjel és nem nappal: akkor sokkal inkább adottak a feltételei az egészséges alvásnak, mert sötét van, csend van, stb.

2020. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

A koronavirus köhögéssel, lázzal, végtag fájdalommal, levertséggel étvágytalansággal azonosítható.


Enyhébb esetben a láz elmarad, a tünetek nem specifikusak.


Súlyosabb esetben légzési nehézségek lépnek fel, a láz nagyon magas, 39-41 fok is lehet.

Kialakul a tüdőgyulladás, legyengült betegnél halálos kimenetü is lehet.


Ha arra gyanakszol, hogy fertőzött vagy hívd fel a háziorvosod, minden tünetről számolj be, illetve arról is, volt esetlegesen kontaktod fertőző emberrel, vagy voltál e fertőzött területen.


Bármi is legyen az orvos véleménye, ne menj emberek közé, tarsd be az otthoni karantént két hétig.

Ha mégis muszáj kimenned, feltétlen viselj maszkot.


Fogyasz sok gyümölcsöt, multivitamint, legfőképp C vitamint.

2020. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Menj el orvoshoz.
2020. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2020. márc. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre vegyél fel egy vagy 2 mellényt, nehogy rámenjen a tüdődre akármi is ez. Jó melegen tartani a tüdőt ezekben a hetekben most.
2020. márc. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is ezzel a kettővel küzdök. Csak levertség, az is néha jobban, kevésbé, illetve mellkasi nyomás (nem fájdalom, csak mintha folyamatosan nyomná/lenne rajta valami).


Köhögés minimálisan, magas láz nincs, így nem gondolom, hogy koronavírus lenne.

2020. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy lázas nincs korona...
2020. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!