Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hány éves volt a legfiatalabb...

Hány éves volt a legfiatalabb beteg, aki bizonyítottan korona vírusban halt meg és nem volt krónikus betegsége?

Figyelt kérdés
Ha tudja valaki, megosztaná velem?

2020. márc. 15. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
13 olyan beteg halt meg, aki 10 és 19 éves kor közötti, ebből biztos volt olyan, akinek semmi baja nem volt előtte. Ez alapján a kérdésedre a válasz az, hogy 19 évesnél biztos nem volt idősebb az általad kérdezett beteg.
2020. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link] coronavirus-age-sex-demographics/


ez lemaradt

2020. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyuk hozza hogy mar tobb mint 130e megbetegedesbol magyarul kozel 0 a halalozasi rata.
2020. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen utolsó, nálunk még csak egy ember van,aki nem élte túl, de O 75 éves volt. Azért érdekel, mert mindenki azt mondja, hogy egészséges fiatalokra nem veszélyes, mégis sokan rettegnek tőle, és nem értem, hogy miért. Az is érdekelne, hogy aki fiatalon belehalt, hiába kevesen, ok miért lehettek kivételek, de erre vonatkozó információt nem találtam. Mindegyikük krónikus beteg volt, vagy ellátatlanság, vagy mi lehetett az oka?
2020. márc. 15. 23:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj,bocsi most látom, félrértettem,nem azt írtad,hogy a magyaroknál kevés az összes elhalálozással járó eset.
2020. márc. 15. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!