Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy lila folt a lábon mire...

Nagy lila folt a lábon mire utalhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár napja észrevettem egy zöldes barnás picike foltot majdnem a combomnál amire nyilván azt lehet mondani, hogy beütöttem, de nem emlékszem rá. Pár napra rá nayobb lett és zöld helyett már sötét lila lett de nem fáj. Mostanában sok ilyen lilás foltot vettem észre magamon de azok szerencsére elmúltak. De ez nem úgy néz ki, hogy múlni akarna. Esküszöm, hogy nem vertem be a lébaimat ilyen sokszor. Volt amikor a másik lábamon is volt 2 folt egymás alatt amit kicsit nehéz lehetne úgy beverni. Eléggé aggasztanak ezek a foltok. Mi lesz, hogyha megnagyobbodik a folt vagy el sem múlik? Volt már valakinek ilyen? Csak a lábaimon jelentkeznek máshol nem. Főleg a bal lábamon. Jobbon talán egyszer de az más is lehetett. 22l vagyok.



2020. márc. 17. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd fel a háziorvosodat, ha úgy ítéli meg, akkor ad beutalót hematológiai szakrendelésre.
2020. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csináltatnék egy labort, mert a vérképzőszervi betegségek egyik leggyakoribb tünete ez.
2020. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ha lement ez a vírus korszak akkor elmegyek, mert ma is megjelent egy zöldes folt szintén a bal lábamon. pedig tegnap este direkt nézegettem és semmi nyoma nem volt és az este volt, utána meg aludtam szóval tuti nem verem be ilyen sokszor :D...valami nálam tényleg van azzal a lábbal.
2020. márc. 20. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2022. okt. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!