Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor lesz már végre kijarasi...

Mikor lesz már végre kijarasi tilalom?

Figyelt kérdés
Már rég meg kellett volna lépni! Boltban százezren mint az őrültek... fertőzik egymást!

2020. márc. 17. 18:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Gazdaságot illetően. Értem, hogy mindenki pénzből él, de inkább az egészség mint a pénz.


Ha pedig nagyon rosszra fordul valakinek a helyzete, éhen halni nem hagyják.

2020. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
Mekkora populista vagy. Szerinted az egészséged hogy fog járni, amikor mindent elveszítesz? Élhetsz száraz fehér kenyéren, és Tesco Párizsin. Részemről inkább egy kis megfázás, vagy 87% eséllyel (esetemben 100, mert rendszeresen mozgok, normálisan eszem, 0 krónikus betegség) semmi tünet. 2012 óta betegszabin sem voltam.
2020. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

Akkor jelentősen különbözik az életünk. Nekem kettő krónikus betegségem van.


Értem a te álláspontodat is.

2020. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%

#12 akkor menj és nyalogasd a 20ezreseidet.


Bár nem hiszem hogy bármit is értenél a gazdasághoz. Tipikus kismagyar... összeguberált 1.5 millió forint megtakarítást 30 év alatt. most meg retteg hogy elveszik.


Arra nem gondol, hogy ha nincs karantén, akkor úgy beszopjuk, hogy maga a pénz fogalma szűnik meg. Nyakláncból levágott arannyal tudsz kenyeret venni. Nem ám bankkártya.

2020. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
96%
Nagybátyám ismerőse ott dolgozik ahol a rendeleteket hozzák és elvileg már tervezik erre a hétre hogy Budapest és Debrecenbe kijárási tilalom legyen de gondolom majd más városokba is.
2020. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
Már nagyon érne... remélem hamarosan bejelentik. Minden nap késlekedés akár meg is duplázhatja a járványt.
2020. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is azt kellene így hogy ugyanúgy mászkálnak nincs értelme.
2020. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
15-ös! Azt tudod esetleg, hogy mit terveznek? Lezárják az egész várost, és senki nem mehet dolgozni, nem mehet sehová, csak boltba? Vagy például Olyan lesz, hogy dolgozni ÉS boltba? Ha vidéken él a családom, és oda szól a lakcímem, gondolom hozzájuk még haza utazhatok. Vagy hogy van ez? (Nem tartom reálisnak, hogy valaki mondjuk egy éjszakai műszakból már nem is jut haza, mert ZSUPSZ kikiáltottak egy karantént.)
2020. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Olaszokat kell erről megkérdezni
2020. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azt kellene, hogy megbüntetik aki irreálisan kevés élelmiszert vásárol és csak trécsel valahol, mert az azt jelenti hogy naponta többször különféle boltokban korzózik. Nincs olyan hogy röhögve vesznek csak egy kis rágcsát, nasit, vegyenek meg egy kiválasztott helyen több napra szükséges dolgokat gyorsan aztán hagyják el a boltot minél hamarabb, és min holnaputánig ne menjenek. Van videófelvétel a nagyobb boltokban, látni hogy trécsel fél órát, legyen ezért pénzbüntetés.

Hangosbemondón mondják be többször hogy minél hamarabb vásároljanak és hagyják el a boltot. És max számú pénztáros kellene. Nem szabad hogy sor legyen.

Elsősorban azok a boltok biztonságosak ahol a sorok elég szélesek, és kellene plusz ember a pénztárakba. zen kívül legyen olyan szolgáltatás hogy lead egy bevásárlólistát személyi adatokat aláírást, bolt alkalmazott összeválogatja megveszi, és érte lehet menni mint a MCdrivenál kiadják egy ablakon. Ha már egyszer így vett és regisztrálták, köv alkalommal neten is el lehetne küldeni mi kell. Ez is levenne egy részt a boltban a benti tumultusból.

2020. márc. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!