Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy egy bizonyos betegségtől valaki fél majd elkezdi produkálni az adott tüneteket is?

Figyelt kérdés
Erre lennék most kíváncsi tapasztalt-e valaki már hasonlót?

2020. márc. 17. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hipochondria.
2020. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoszomatikus tünetek ezek.
2020. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van. De pl a koronavirust nem tudod produkálni. Magas lázat, köhögést, tüdőgyulladást nem tudsz produkálni.
2020. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most kivételesen nem a Koronáról van szó :D

IBS-em van nagy valószínűséggel. És megfigyeltem, hogy mikor reggel megyek dolgozni, mindig megy elotte a hasam. De csak ha reggel. Ha délután megyek és nyugodtan itthon lehetek reggel, akkor sosincs ilyen bajom.

Így arra gondoltam, hogy ez az egész csak a fejemben van. :( De nem tudok ellene semmit tenni sajnos, mindig úgy félek, hogy menni fog a hasam, hogy már attól megy... (én így gondolom)

2020. márc. 23. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoval hasmenes. En ebben a cipoben jarok, hogy idegalapon rahozom magamra, de egyre rovidebb ido alatt durvan. Akkor sem lesz IBS-ed, ha hosszu tavon nem is tesz jot. Hasfogokra semmikepp ne szokj ra, inkabb szorongas ellen nyugtatot kellene feliratnod.

Nekem mar olyan szepen le lett ez gyozve, azert jott vissza, mert ingerszegeny az eletem es jodolgomban van modom gondolni ra.

A legsotetebb etcsokoladet fogyasztom rendszeresen, mert az komolyan bedugit. Nem az igazi, neha sziklaomlas szeru az eredmeny. De ad egy biztonsagerzetet.

Az idegeid, a szorongasod igenyel kezelest, es elmondom, akinek rengeteg penze es ideje van, annak se jo a terapia, ha elmulik a nagt oromkodes. Szorongasoldo gyogyszer. Haziorvos is felirhatja, csak akkor teljes aras.

2020. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!