Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek kimehetek futni...

Szerintetek kimehetek futni az utcára/ rétre?

Figyelt kérdés

[link]



Szabad ilyet? Anyáék ugyanúgy járnak dolgozni. Én tesoimmal itthon vagyok.


Egy iskolás gyerek,akinek nincs tesi órája :D



2020. márc. 18. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, olyan helyen ahol nincs sok ember és betartod a 2 méter távolságot.
2020. márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap ki is mondtak, hogy pesten a margitszigetet, vidéken a hasonló nagyobb szabad tereket látogassa nyugodtan mindenki, sétálni szabad (még :/), csak a megfelelő távolságot és biztonsági intézkedéseket fontos betartani.
2020. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D . Igérem,még csak rá se nézek az emberekre :D
2020. márc. 18. 07:52
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Felelotlenseg! Ne menj ki. Jo lenne felfogni, JARVANYUGYI VESZHELYZET van! Közösségben eltek, felelosseggel tartoztok masokert is. Nem jutalomszabadsagot kaptak az emberek, nem azert rugtak ki sokakat, nem azert zarjak le az országhatárt, hogy egy-egy elmeroggyant a parkokban bulizgasson es futkarozzon.


Jarvanyugyi Veszhelyzet! Nem vicces dolog.

2020. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lol hát.már késő. Futottam. Jo volt.
2020. márc. 18. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Most akkor menjünk, vagy ne menjünk? Tegnap azt mondták a TV-ben, hogy futni, sétálni, bringázni lehet, egyedül! tisztes távolságban az emberektől.
2020. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki akkor én hoztam áldozatot, mert szünetel a munkahelyemen. De most is úgy gondolom hogy ha nem vagy beteg (legalábbis nem tudsz róla), egyedül mész, tartod a távolságot nem hagyni lehetőséget arra hogy rád köhögjön valaki, te se tudsz ráköhögni senkire, nem zárt térben hanem egy parkban, nem érsz hozzá senkihez akkor lehet. Hazaérve szappanos kézmosás arra az esetre ha megfogtál egy korlátot, padot vagy lépcsőház kilincset. Ha betartod ezeket nem felelőtlenség.

A baj azokkal van akik összejárnak továbbra is, és feleslegesen mennek el otthonról, tehát nem ételért vagy munkába mennek, hanem most jut eszükbe új fürdőrucit nézni és az üzletben feleslegesen fogdosnak össze mindent. Mindezzel lehetőséget adva arra hogy a vírus terjedjen.

2020. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
Én egy kicsit nyugton maradnék még a helyedben.
2020. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!