Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tekintettel arra, hogy a...

Tekintettel arra, hogy a turizmus összeomlott és rengeteg szállodát be kell zárni, miért ne lehetne a kihasználatlan szállodákat használni karanténnak, hogy ne a kórházakat terheljék le?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem omlott össze, csak egy hónapig megállt az élet. Kényszerpihike. Aki megmarad április végére, az mehet nyaralni.
2020. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez lesz. Sot, korhazakka is alakulnak, ha kell.
2020. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Feltaláltad a spanyolviaszt. 😁 Már ajánlottak fel szállodát erre a célra.
2020. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy én találtam fel? :))) Azt mondtam volna, hogy ezt én találtam ki? Nem látom.
2020. márc. 19. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Mire nem gondolsz ?? A fél Balaton part Mészárosé ill. tudjuk kié, az ő szállodáikba kórságban megbetegedetteket hogyan lehetne berakni ??????? Ők sem értik, miért őket sújtja a balsors....De majd a költségvetés kárpótolja őket.
2020. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elmondom neked, hogy a balatoni hoteleik nem csak most üresek, hanem évek óta üresek, én is Balaon parton lakok, szóval látom. De nem lehetne értelmesen beszélgetni a témáról? Úgy látom nem megy arrogancia nélkül senkinek.
2020. márc. 19. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki már kórházba kerül karanténban, annak orvosi ellátásra van szüksége.

Ugyan miként lehetne egy szállodát megfelelően átalakítani kórházzá? Úgy behunyt szemmel gondold át egy kórház épületét, felszereltségét, meg egy szállodáét.

2020. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért csinálják ezt annyi országban?
2020. márc. 20. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!