Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha orrsövény ferdülésem van...

Ha orrsövény ferdülésem van sose fogok tudni normálisan énekelni? Mármint sok helyen olvastam hogy emiatt orrhangja lehet a betegnek.

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg orrhangú énekes és énekesnő van. Az orrhang képes nagyon szexivé tenni a hangot: lásd Gyenes Magda, Zsadon Andrea, időnként Maria Callas szándékosan használta ezt a technikát.
2020. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Edit Piafnak is jellegzetes orrhangja volt, mégis világsztár lett belőle.
2020. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából én rappelni szeretnék csak úgymond nem a legjobb a beszéd hangom.

Lehet rajta változtatni?

S olvastam akit mütöttek másabb lett a hangja

De még nem vagyok elég idős a műtéthez.

2020. márc. 20. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább "rendesen" énekelj, az lehet nagyon jó. A páromnak is orrhangja van amikor beszél, de az énekhangja teljesen más, főleg a magas hangok. Na azt rapben nem fogod kihasználni, pedig talán neked is azok lesznek a legjobbak. Persze ezt így nem lehet megmondani, hogy nem hallom a hangod, csak a tapasztalatomból indulok ki. Viszont műtétet ne, hacsak nem az életed múlik rajta, mert az tönkreteheti a hangod.
2020. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom orrhangom van e vagy nem.

Csak azt olvastam akinek orrsövény ferdülése van annak orrhangja vam

Kezdjük azzal ez minden esetben igaz?

Beszéd hangomon szeretnék fejleszteni rap műfajban nem igazán kell magas hangokat énekelni.

2020. márc. 20. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár jobb is lehet a hangod a műtét után, de nyilván más, és sosem a régi. Hozzá kell szokni.
2020. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!