Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek csak április...

Szerintetek csak április 11-ig lesz kijárási korlátozás és utána lesz legalább egy kicsi idő akár egy hét amíg nem vagy nagy az esélye, hogy meghosszabítják?

Figyelt kérdés

2020. márc. 27. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Az attól függ, hogy milyen lesz a járvány helyzet addigra, előre senki nem tudja megjósolni, hogy mi lesz.
2020. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

ha jobb lesz a helyzet, akkor lehet

de ha tovább terjed és folyamatosan nő a fertőzöttek száma így is, akkor valószínűleg meg fogják hosszabbítani


ezt egyenlőre senki se tudja, majd kiderül

2020. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Ha megnyugtatást vársz akkor azt mondom április 11-ig lesz kijárási tilalom.


Egy átlag polgárnak ennyit kell tudnia, felesleges jelenleg 2 héttel későbbre bármit is elképzelni.


...

Nincs értelme most találgatni meg fogadásokat kötni és egymást pánikoltatni.


A helyzet szar. Nagyon szar... de mindent lépésről lépésre.

2020. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez a vihar előtti csend, csak szépen lassan tolják le az emberek torkán, hogy gyakorlatilag az egész turizmus / vendéglátó szezon októberig OFF..


Ha mindenki egyszerre kerülne az utcára abból tömegtüntetések, lázadások lennének, így meg szép lassan véreztetik ki a csórókat, egy túlreagált járványra hivatkozva.


Egy országban sincs adat arról, hogy a Covid-19 járványban elhunytak hány %-a volt hajléktalan, vagy földönfutó migráns..

Hát nehogymár ez alapján legyen ez az egész megítélve, mert az sérti az emberi jogaikat.

2020. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

A túlreagált járványozóknak javaslom, legyenek tökösek és jelentkezzenek önkéntes munkára egy kórházba.


Addig kussoljatok el.

2020. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

# 5


Jelentkezz te! Fizettem én már elég TB-t a 40 évem alatt, azért, hogy most végre DOLGOZZANAK érte!

Mert engem egy napot se ápoltak eddig...

2020. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Én remélem addigra már lesz egy gyorsteszt, amivel el lehet a fertőzötteket szeparáni, a nem fertőzőtektől.

A megoldás neccesebb lehet, nincs elég apparátusa a honvédségnek, belügynek, polgári védelemnek, egészségügynek.

Ez az egyetlen megoldás szerintem, ahogy a WHO is mondja : tesztelni, tesztelni, tesztelni!

Magától nem fog a probléma megoldódni és igenis az idősebb korosztály is fontos!

2020. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

#6 40 évesen én nem ugrálnék annyira a helyedben. Már bőven a veszélyeztetett kategória vagy.


Temérdek középkorú 40-es kerük kórházba COVID-al. Sokan közülük intenzívre.


Az a szerencséd hogy a 60-asokat lehúzzák a gépről, hogy te élhess.Egy darabig. Ha nagyon sok beteg lesz akkor téged húznak majd le egy 30-asért. Ilyen ez.


Ennyit a túlreagált járványról.

2020. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8! Ha 40 évig a fizette a TB-t, akkor olyan 60-as lehet. Annyiban igazat adok neki, hogy tényleg combos a "társadalmi szerepvállalás", és ne csak addig legyen jó, amíg fizet, hanem akkor is, amikor segítségre szorul.
2020. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Ha szeretné élvezni még az EÜ áldásait, akkor maradjon otthon és ne beszéljen túlreagált járványról, mert megalázó olvasni mondjuk egy orvosnak/ápolónak aki az életét kockáztatja most.


Nem túlreagált a járvány, sőt sajnos jóval lazábban vesszük mint a kínaiak pl.


Minden lehetséges hibát elkövettünk eddig és még most sincs a járványkezelés jól megoldva a demokráciákban.


Tulajdonképpen eddig vesztésre állunk EU-ban és USA-ban sajnos.

2020. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!