Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veseproblémák fiatalon, ez...

Veseproblémák fiatalon, ez rosszabbodni fog?

Figyelt kérdés

3 éve volt egy veseelégtelenségem, ami nagyon végstádiumban derült ki. Kaptam antibiotikumot. Utána jobban lettem, de nagyon gyakran tompán fáj a vesém. Azóta nem írtak elő semmilyen kontroll vizsgálatot, de sejtem, hogy lehet nem teljesen jött rendbe.

Igazából csak a dialízistől félek, meg nagyon fiatal vagyok, vesénél kevesebb értékes van. Említettem a háziorvosnak, de azt szerinte csak beképzelem.



2020. márc. 29. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jó volt a legutóbbi vérképed akkor nem vagy vesebeteg.


Az az első ami egy szimpla vérképen látszana, szóval emiatt nem aggódnék.

2020. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2017 júniusában vettek tőlem vért utoljára...
2020. márc. 29. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj vérvételre és kiderül... Ha a háziorvos nem küld akkor menj a synlabhoz. A vese dolgok bármilyen alap csomagban benne vannak.
2020. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez nem itt van!


Most megvárom, ha elmúlik ez a helyzet. Tompán fáj a vesém és gyakran. Akkor is ez volt.


Az utolsó lelet rendben volt. Csak tudjátok, hogy volt már vele problémád és autód lesz új, de veséd nem. És mindezt 20 évesen.

2020. márc. 29. 15:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Pluszban ezeket az árakat nem is nekem találták ki!
2020. márc. 29. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
A vese és máj dolgok kb 6000 forintból kijönnek. Háziorvost kerjed még akkor. Évente egyébként is érdemes lenne vérvételre kerj. Minden jót!
2020. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!