Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi az aflamin maximális...

Mi az aflamin maximális dózisa (rövid távon)?

Figyelt kérdés

A leírás szerint persze látom, hogy 2x1 tbl. Ennyit szedek. Egyre kevésbé használ, nem bekkelem ki vele az egész napot. (hozzá lehet szokni?) Szünetet sem tudok már 1-1 kúra között tartani, max 3-4 naposat.


Értem, hogy nem lehet most ilyesmivel szakrendelésre menni, a miértet is megértem (ráadásul a kezelőorvosom 65 feletti, így nem is dolgozik). A háziorvos viszont nem nagyon tud mást tenni (belgyógyász lévén), minthogy azt a bogyót és dózist írja, amit a reumatológus.

Szóval úgy, hogy a lehető legkisebb kárt teszem magamban, meddig emelhető a napi gyógyszeradag?



2020. ápr. 1. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hozzá lehet szokni. Ha az elején segít aztán meg már nem akkor erről van szó. Nekem egyszer a térdemre egy ortopéd sebész azt mondta szedhetek 3X1-t, nem tettem. Mindegy is, injekció lett a vége. Vigyázz a gyomrodra!
2020. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Meg fogom próbálni az emelt dózist... csak aztán nem tudom, majd utána hogyan tovább.

Sajnos az injekción túl vagyok. Nem segített, sőt, rontott a helyzeten (a doki szerint ritkán látni ilyet, hogy a szteroid nem használ).

2020. ápr. 1. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérjél a házi orvostól mellé gyomorvédőt, Pl: noacid, controloc stb. Így mehet a 3x1 is. Megpróbálhatnál másik hasonló gyógyszert szedni: apranax, cataflam, xilox..
2020. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát egyáltalán nem ritka, hogy a szteroid nem használ, bár kérdés hova. Mondjuk szteroid után aflamin....nem csodálom, hogy kevés a siker vele. Ahogy fent említették meg kellene talán próbálni más hatóanyagot.
2020. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
200 mg, tehát 2x1 tabletta a napi maximális dózisa. Több nem szedhető. A kezelőorvosodat viszont megpróbálhatod elérni telefonon.
2020. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!