Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igy elkaphatom a korona virus...

Igy elkaphatom a korona virus t? SOS

Figyelt kérdés
Ma voltam a postán és adtam fel levelet amire kellett ragasztani bélyeget, de megnyaltam többször is. Most esik le hogy lehet elkaptam igy a koronavirust.😓 Elotte a postas a penzes kezevel adta nekem.

2020. ápr. 1. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez még a nem vírusos időszakban is igénytelen... 🤦‍♀️
2020. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Elvileg el, de gyakorlatilag hamarosan kiderül.


A legközelebbi tünet már pár óra múlva is jelentkezhet és ez az ízérzékelés és a szaglás elvesztése - de persze ez nem általános.


Az is lehet, hogy simán átmegy rajtad és nem okoz problémát.

2020. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Persze hogy el. 2 hét önkéntes karantén, se ki se be legalább a többi embert ne szivasd meg ha már neked ennyi eszed van.
2020. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Képzeld itthon vagyok. Es nincs a területemen hivatalosan fertőzött ember
2020. ápr. 1. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Akkor jó.
2020. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
(Az, hogy a területeden nincs hivatalosan fertőzött ember még nem jelent semmit, mert valakinél akár 27 napig is lappanghat tünet nélkül, szóval senki sem érezheti magát teljes biztonságban még akkor sem, ha nem nyalogat koszos bélyeget.)
2020. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha beadod a levelet, amin nincs bélyeg, a postai dolgozó ragasztja rá, nekik van kéznél nedves szivacs, amivel megnedvesítik a bélyeget. Nekem legalábbis még soha nem adták a kezembe a bélyeget ilyenkor, hogy én nyaljam rá.
2020. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem meg ide adtak es nem mondtak semmit, fiatal vagyok en eddig azt hittem mindenki így csinálja, senki se tanította meg hogy kell helyesen cselekedni ilyen esetbe, hat megtanultam most
2020. ápr. 1. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem kaptad el. Ha mar ilyen nagy esély lenne elkapni akkor már fertőzött lenne az egesz országba mindenki. Persze van rá esély de kicsi szazalék.
2020. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!