Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szorongás okozhat nagyon...

Szorongás okozhat nagyon gyors kimerulest, aktivitas utan izomremegest?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt szorongásom, de ilyet nem tapasztaltam. Másnak lehet, hogy van ilyen tünete. Nem egyformák ezek.
2020. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van szorongásom és nem tapasztalok ilyet. Nekem olyan érzés, mintha nem kapnék levegőt és zsibbadnak az ujjaim.
2020. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam akkor szokott ilyen lenni ha erősen szorongok napokig, hetekig és emiatt sokkal kevesebbet tudok enni/inni viszont sportolni próbálok minden körülmények között, mert az meg segít enyhíteni a szorongást
2020. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második: Nekem is ilyen volt, mint egy "mini" pánikroham. (Egyetlen pánikrohamom volt, az pont ilyen volt, csak nyilván ezerszeresen súlyosabb, mint egy ilyen úgymond szorongásos roham.) Szorongásom kb. három hétig volt, az alatt ez többször előfordult.


Első voltam.

2020. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szorongas nelkul is elofordulhat ez. Az izomremeges peldaul teljesen termeszetes dolog, megerolteto gyakorlat utan.
2020. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!