Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Curam duóval (875/125mg) járt...

Curam duóval (875/125mg) járt már úgy más is, hogy 6 nap után még mindig magas láz volt mellette?

Figyelt kérdés
Arcüreggyulladásra kaptam hétfőn, illetve fájt a torkom és köhögtem. A tüneteim nem igazan javultak, csak annyit, hogy napközben nem vagyok olyan lázas.
2020. ápr. 4. 23:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi változás volt h elment a hangom kedden és azóta se jött vissza...
2020. ápr. 4. 23:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ezt kérdem de nem lehet hogy a koronár is elkaptad?


Egyébként nekem volt már hogy egymás után három féle antibiotikumot is felirtak mert még mindig nem voltam jól

2020. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2# es vagyok, azt kifelejtettem hogy miután beszedtem az első adag antibiotikumot tulajdonképpen rosszabbul voltam mint előtte (nem az antibiotikumtól)
2020. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A háziorvos szerint biztos, hogy nem 🙂
2020. ápr. 4. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt nyáron arcüreggyulladásom - röntgenen látszott - de csak orrdugulással járt és orrfolyással. Nem volt láz és egyéb tünet. Én is antibiotikumot kaptam rá, 7 napig kellett szednem, a hetedik nap után lett javulás. Szóval szedd végig, lehet a végén lesz javulás! Viszont a tüneteid alapján én is vírusra gondolok - néha arra is adnak ab-t a felülfertőződés elkerülése végett. Véleményem szerint lehet mezei vírus, de lehet korona is, ha marad a magas láz! Beszélj az orvosoddal, normális-e még mindig a láz!
2020. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!