Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tudott így megugrani a...

Hogy tudott így megugrani a fertőzöttek száma?

Figyelt kérdés

Március 5.én az egész világban volt 100.000 fertőzött.

Most április 5.-én az egész világban van 1.200.000 fertőzött.

Persze vilagjarvany meg minden. De azt mindenki elfelejtette, hogy Kínában novemberben volt már koronás eset! És akkor még nem volt semmilyen tilalom, boldog boldogtalan utazgatott. Januárban is ott volt a holdújév akkor se ugrott meg, pedig aztán ment mindenki amerre látott. Én csak azt nem értem, hogy november-március között 100.000 fertőzött volt. Bekoszontott a március puff neki +1.000.000 fertőzött. Mert ha tényleg ez a vírus ennyire fertőző akkor már tavaly kellett volna minimum ennyinek lenni, mert valószínű már októberben keletkezett. Vagy január-február közepére.


2020. ápr. 5. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Nincs ebben semmi extra.


Exponenciális vagy kvadratikus görbe.


Egy sima influenzánál is ez van a szezonban. A vége 1.5-3 milliárd influenzás évente és 650 ezer halott.


Itt is ez lenne, csak 40 millió halottal.

2020. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nézd meg, az exponenciális görbe első szakasza mennyire lassan indul be, aztán kirobban.


Ez matek...


[link]

2020. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Karantén miatt nincs több halott? Ha nem lenne karantén kb hány halott lenne? Erre van vmi adat?
2020. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb annyi mint a svédeknél. 400 körül.
2020. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!