Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vérvétel. Kinek milyen volt?

A vérvétel. Kinek milyen volt?

Figyelt kérdés
sziasztok! Holnap megyek orvoshoz és lehet hogy vesznek tőlem vért is. (A vénámból, sajnos) nagyon félek mert nekem ez az első. Tudni kell rólam, hogy tűfóbiás vagyok, szóval rettegek a tűktől. Ha egy varrótűt is oda tartok, nem leszek jól. hogyha nem néznék oda a vérvételnél az zavarna, mert váratlanul érne, hogy beszúrják. Nézzek oda, vagy nem? Oltásnál nem szoktam általában oda nézni, de ez is változó. Remélem ez alapján tudtok segíteni.

2020. ápr. 8. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a laborban, hogy te elfordulsz, ő pedig szóljon mikor szúrni fog. Ennyi.
2020. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mindenkinek át kell esnie ilyen szörnyűségeken. Nem tudom milyen fájdalmakra készülsz gondolatban, de biztos volt már olyan, hogy például letetted a kezed az asztalra - na kb.ugyanannyira fáj az is.
2020. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is tűfóbiás vagyok.

Ha lehet akkor kérd meg aki veszi a vért hogy hadd feküdj le egy ágyra és úgy vegyék le a vért.

Ne nézz oda inkább mondd hogy szóljanak amikor szúrják a tűt. Csak egy kis szúrást fogsz érezni, nem fog fájni.

Én is mindig teljesen feleslegesen fosok tőle, mert utána röhögök hogy csak ennyi volt?

De amúgy most csak sürgősségi vérvételeket csinálnak. Neked az lesz?

2020. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok tűfóbiás, én szeretem nézni, számomra érdekes. Véradásnál is szoktam nézni ahogy beszúrja meg minden. Számomra ez nem igazán okoz traumát. Apám se tű fóbiás, nem iszonyodik a vértől de ő nem nézi, mert nem igazán bírja.

Fájni nem szokott egyáltalán.

2020. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fóbiás vagy, ne nézd! Amúgy nem fog fájni, nincs mitől félni. Kb. mint egy szúnyogcsípés, annyi az egész.
2020. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 igen, az élet nem szeret engem
2020. ápr. 8. 14:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől! :)
2020. ápr. 8. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!