Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Extraszisztoléim vannak...

Extraszisztoléim vannak néhány napja szinte folyamatosan. Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Máskor is volt már, de most már nagyon idegesít. Minden évben járok kardiológushoz. Szedek Panangint, Frontint, Concort, de már nem tudom mit tehetnék...megőrjít.

Rádásul most orvoshoz se lehet menni....



2020. ápr. 14. 04:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott a válaszod a kérdés alatt: megorjit. Ideges vagy, emiatt szomatizalodsz. Relaxációs gyakorlatokat próbálj.
2020. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kezelőorvosodat nem lehet elérni? Nálunk kardiologian minden orvos kiadja a számát a pácienseknek..
2020. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nálunk sajnos nem, csak sürgős eseteket látnak el. Lehet igaza van az előző kommentelőnek. Lehet az utóbbi időszak terhelt le.

Meg az időjárás is....ki tudja.

Várok, hátha elmúlik.

2020. ápr. 14. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kálcium segített. Azt is szedj a panangin mellé mert a sok magnézium hiányt okozhat és az meg ritmuszavart.
2020. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elfeljtettem írni 2:1 a helyes kalcium magnezium arány a kálcium javára.
2020. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban... Közel 20 éve küzdök ellene... Hol jobban hol rosszabbul viselem.. 😔
2020. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es: Ezt nem is tudtam, köszönöm! :)
2020. jún. 9. 04:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem. Itt segített nekem is valakj 2.hónapja. nekem akkor már.tejesen össze vissza vert, már a lakasból is alig mertem kimenni. Azóta már csak 1-1 nagyobb dobbanás van. És a depresszióm is elmúlt a kalciumtól meg a közérzetem is pompas lett. :) a stresszt is jobban bírom. 2 hét utan már érezni fogod a valtozást en napi 400mgot szedek.
2020. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg magneziumot is mellé 200at és a kavét elhagytam napközben mert az gatolja a felszívódást.
2020. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!