Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A párom szerint gombás vagyok?

A párom szerint gombás vagyok?

Figyelt kérdés
A párom szerint együttlét útán nagyon ég a vaginája és csíp mikor pisil.. az orvosa azt mondta gomba.. és hogy a partnerétől is elkaphatta.. de rajtamsemmi tünet.. nem viszket nem ég és semmi.. maximum nagyon picit pirosabb a fitymám alatt.. de lehet csak belém beszélte ezt is.. szerintetek van gombám?

2020. ápr. 14. 23:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért.. velem van és nem akarom hogy.lássa, hogy kiírtam de nem hagy nyugodni
2020. ápr. 14. 23:46
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha neki hüvelygombája van, akkor valószínűleg neked is. Feltételezem nem csaltad meg, szóval valószínűleg tőle ered. Én sajnos fogékonyabb voltam erre egy időben, ha nyilvános wc-t használtam (nem ültem rá), úgyis elkaptam, strandon pláne...de simán felborulhat a hüvely pH is. Ne kattogj ezen, de ha őt kezelik, akkor téged is kell ugyanúgy.
2020. ápr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Tünetmentesen neked ugyanúgy lehet fertőzésed, ha nem kezelik, akkor ping-pong szerűen adjátok át egymásnak a gombát és egyebeket is

Te is vedd be a gyógyszert amit kapsz és remélhetőleg nem lesz több bah

2020. ápr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom ki az a vadbarom, aki lepontozott engem is és a #2-es válaszolót is, de nagyon kiváncsi lennék, hogy miért...
2020. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az utolsó mert mi nem nem hordtuk el az illetőt
2020. ápr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hátha a barátnőd gombás, akkor te is az vagy. De nyugi, a gomba alapjáraton a hüvely eloflorajanak a része. Megsérülő hüvely pH okozhat (ahogy fentebb is írtak) gombás túlsúlyt. Téged is kéne kezelni, és a barátnődet is.
2020. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a csajod gombás, akkor szerintem hanyagold. Mindenre vall az, ha egy nő gombás ott alul, csak éppen helyes tisztálkodásra nem.
2020. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!