Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a gyomrom napok óta. Mi...

Fáj a gyomrom napok óta. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Már húsvét óta gyomorfájással szenvedek, emiatt alig eszek valamit napok óta. Ha eszek, meg kisebb hasmenésem van. No-spat szoktam bevenni rá de semmit nem használ. Tud valaki valami hatásos gyógyszert?

Nagyon kellemetlen már ez.


2020. ápr. 16. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem vált be csak a gyömbérlé. Egy kiskanál facsart gyömbérlé egy pohár vízbe. Próbáld ki, hátha. A Nospa nem jó sem a hasmenésre, sem a gyomorfájásra, az görcsoldó.
2020. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak más ötletem nem volt mit vegyek be. Köszönöm a tippet. Mindenképpen kipróbálom!
2020. ápr. 16. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyomorfájás lehet savtól, vagy a felfújódott, puffadt belektől is. Savlekötő segíthet. (Én a Rennie tbl-t tudom ajánlani, de lehet mást is) [link]


Evés utáni hasmenés emésztési zavarra utal.

Nincs véletlen tejérzékenységed / laktóz intoleranciád?

Ha igen, ezt is megoldhatja a DM-ben kapható Laktáz enzim 5000, és akkor mellette lehet enni tejes dolgokat.


Ahogy írták, a No-spa simaizom görcsoldó, esetleg a gyomorfájásra hathat, de az okot nem szünteti meg, és a hasmenésre nincs befolyással.

2020. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!