Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak nekem furcsa, hogy mi...

Csak nekem furcsa, hogy mi volt ez a felkapás?

Figyelt kérdés
Olaszországot 8.000 fertőzöttnél úgy felkapták, hogy csak róluk szólt minden. Na most, valószínű nálunk is van ennyi fertőzött (nem tesztelnek, sokan Izraelhez hasonlítják Magyarországot) Vagy tegyük fel, nem nincs ennyi fertőzött de a vírus kódjába benne van, hogy a magyarokat kifejezetten ölje. Nem értem. Én először komolyan megijedtem, hogy mi lesz itt 1000 fertőzött után? Hát semmi különös. Ha nem néznék Tv-t és nem látnék maszkos embereket az utcán, nem így lennének nyitva a boltok fel se tűnne. Igazából ahoz képest, hogy "sok" a fertőzött közel sincs olyan állapot mint amilyet a média vetített, hogy mi zajlik másik országokban. Mindenki a walking deadhez hasonlította wuhant, összeestek az emberek az utcán.. Szerintem enyhe túlzással sincsenek ilyen állapotok Budapesten. Sőt inkább mindenki él és virul.
2020. ápr. 18. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Kivéve azokat akik betegek, vagy már meg is haltak.
2020. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked meg okosodnod kell, mert egyelore nagyon ostoba vagy.
2020. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!