Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik településeken vannak...

Melyik településeken vannak korona vírussal fertőzöttek Jász Nagykun Szolnok Megyében? Már 18-an vannak.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 19. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
pandemia.hu
2020. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1, nagyon hiteles a térképük, pl nálunk van igazolt fertőzött, de nincs rajta...
2020. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es: nagyon sok munka van abban az oldalban. A kormány feladata lenne nyilvánosságra hozni az adatokat, de nem teszi, ezért kell másoknak innen-onnan "összevadászni" azt, ami mindenkit jogosan érdekel. Tehát ha tudsz olyan esetről, ami nincs rajta, inkább írd meg nekik (valamilyen legalább kb. hitelt érdemlő linkkel), ahelyett, hogy kritizálod őket!
2020. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3: a kormány feladata megvédeni az embereket.

Mivel nagyon kevés fertőzött van (Pesten kívül) egy-egy településre bontva beazonosíthatóak lennének. Aztán rájuk zúdulna a népharag.

2020. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jászberényben tuti volt legalább 1 beteg akit át hoztak Szolnokra. Farmosról hallottam hogy volt 1 . A többit nem tudom.
2020. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az összest szolnokra viszik nem?
2020. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugy tudom, hogy a Hetenyiben multheten 11 koronavirusos beteg fekudt.
2020. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"a kormány feladata megvédeni az embereket" - és azoknak a védelmével mi van, akik még nem estek át rajta? Rájuk zúdulna a népharag; ez kifogás. Miért, az influenzásokra tán rázúdul (vagy bármilyen más fertőző betegre)?

Egyébként nem mondtam, hogy a kis falvakban is települési szinten kellene feltétlenül, bár biztos vagyok benne, hogy ők ezt hamarabb tudják meg egymástól. De járási szinten, a városokban meg települési / kerületi szinten nyugodtan lehetne. Sem a konkrét kort, sem a nemet nem kellene megmondani.

2020. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!