Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek a koronavírust...

Szerintetek a koronavírust emlegetni fogjuk 10-20 év múlva?

Figyelt kérdés
Mikor elmesélhetjük gyermekeinknek, unokáinknak, hogy egyszer ilyen nehéz idők is voltak. Bezártak az iskolák, gyárak, kifosztottak a boltokat, szinte minden 3ig volt nyitva, maszkot kellett viselni. Én rengeteg sztorit hallottam pl a Csernobil utáni időkről, idősebb bácsi mesélt nekem a régi sertéspestisről. Engem amúgy is érdekelnek az ilyenek.
2020. ápr. 21. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Én Csernobil után születtem... sokat meséltek róla anyámék.


Amúgy ja, emlegetni fogjuk az tuti. Főleg a karanténbabáknak, akik most fogannak éppen mert az emberek dugnak mint a nyulak otthon, és abortusz meg nincs 😃

2020. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hellmano ***** válasza:
Én már sulis voltam Csernobil alatt nem volt ekkora hiszti körülötte. De, akkoriban ugye még net se volt, amit mindenki bújt volna... Ami inkább emlékezetesebb és felemlegetjük az a 87-es nagy tél az elég brutális volt :)
2020. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akik akkor egyáltalán élni fognak, egész biztos, hogy a XXI. század legsötétebb időszakakaként fogják emlegetni ezt meg az előttünk álló pár évet.
2020. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy fogjuk hívni, hogy korona világválság, amibe milliók haltak bele.
2020. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a rengeteg elhibázott intézkedés miatt.
2020. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
1-es valaszolo valamit nagyon rosszul tudsz mert mint en korhazi dolgozo tudom,hogy abortuszt ugyanugy elvegeznek mint a korona virus elotti idoszakokban. 🙂 tehat ettol nem kell felni...
2020. ápr. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt Csernobil hiszti, mert akkori honatyáink gondoskodtak róla hogy titkoljanak minden vele kapcsolatos dolgot. Mire észbe kaptál már az utódaidat is halálra ítélted.
2020. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg utolsó, mindenki halott Magyarországon, csak zombik járnak közöttünk
2020. máj. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pyetro válasza:
Valószínűleg, de addig még legalább 2 hasonló járvány fog végigsöpörni.
2020. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!