Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mi?

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Észrevettem ha távolna nézek kicsit mozog előttem amit nézek nagyon minimálisan egy ideje...de nem.úgy hogy forogna a világ ..lehet,hogy szédülés ez ? De csak nem folyamatosan csak ha valamire rákoncebtrálok kicsit mozog ez veletek is így van?


2020. ápr. 23. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel érdemes lenne a járványhelyzet után szemészetre elmenned, mert itt ilyet nem nagyon tudunk diagnosztizálni. Ami nekem hirtelen eszembe jutott, azzal lehet neurológiára küldenének, de az elég valószínűtlennek tűnik, főleg ennyiből.

Milyen idős vagy? (Ha szabad tudni)

2020. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félek hogy agydaganat :/
2020. ápr. 23. 16:03
 3/6 A kérdező kommentje:
28
2020. ápr. 23. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem agydaganat😄

Simán lehet akár az is hogy romlott a szemed és amiatt rossz ez a helyzet.

Ha nagyon zavar akkor háziorvost hívd fel, hogy tud-e valamit mondani, eligazítani szakorvoshoz ha lehet

2020. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyan mozog az amit nézel? Közeledik? Távolodok?
2020. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ahogy rákoncentrálok egy helyben minimálisan de észrevettem, hogy akkor szemem is
2020. ápr. 23. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!