Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Kb 2,5 honapja...

Macbarbie kérdése:

Mi lehet ez? Kb 2,5 honapja elkezdtem nyujtani, azutan a hátsó combomban egy nyilaló fájdalmat éreztem később, volt, hogy több napig nem is éreztem semmit, majd egy lehajolásnál belenyilalt a fájdalom.

Figyelt kérdés
Mostmár egyre zavaróbb ez a panasz, mert van, hogy fekszem és egy hatalmasat belehasít egy ponton a fájdalom ez kb 1mp-ig tart. Ha probalok nyújtani akkor egyből érzem, hogy húzódik az izom, és nagyon fáj. A gerinc MRI-n voltam, nincs semmi baja a gerincemnek. A labamat megneztek ultrahanggal és nem mutatott semmit. Vajon mitol lehet ez? Olyan mintha huzodas lenne, de mar minden napos ez a belenyilalo fajdalom. Valakinek hasonlo tapasztalatok esetleg?

2020. ápr. 25. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Isiász? Ülőidegzsába?


Teniszlabdával vagy SMR hengerrel próbáld meg masszírozni a piriformis izmot.

2020. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az az MR-bol kiderult volna nem?
2020. ápr. 25. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ott a gerincedet nézték, és annak is csak az érintett szakaszát, nem az egészet.
2020. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És az lehetséges, hogy nyújtásra jön leginkább elő ez a nyilaló fájdalom?

Mert azt olvastam, hogy az inkább kisugárzó, és más területeket is érint.

Nem igazán értek hozzá, csak nekem furcsa, hogy egy lehajolásnál, vagy nyújtásnál érzem...

2020. ápr. 25. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy mégis sérved van? Nagyon furcsa ez nekem... Sajnos a gépi diagnosztika is tévedhet. Teljes test MR nekem sem mutatott semmit, rá egy fél évre a CT pedig már 2 gerincsérvet, közülük az egyik ki volt szakadva.


Próbálj meg CT-re elmenni (akár magán úton) vagy egy nagyon jó gyógytornászhoz, aki különböző tesztekkel ki tudja deríteni, hogy fennállhat-e sérv.


Egyébként Facen ajánlom a "Gerincsérvvel élők csoportjá"-t.

2020. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem gerinc Mr-em volt, nem egész testes. Csak annyit írtak problémának, hogy kiegyenesedett. Hát mindenesetre keresek egy orvost, aki remélem tud vele kezdeni valamit:)
2020. ápr. 26. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!