Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez bőrgomba lehet?

Ez bőrgomba lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre a hónaljamon, hogy piros, hámlik, és olyan mintha sebes lenne. Ilyen piros kis,, kráterek" vannak rajta. És azóta már ég és viszket is. Valamint élesztő szaga van. Szerintetek mi lehet? Én gombára gyanakodok, de mostanában sehol nem voltam ahol el kaphattam volna. Bőrgyógyászhoz pedig a jelenlegi helyzet miatt nem tudok elmenni. Vetten ma canestent,gondoltam be kenem vele. Viszont ha nem gomba akkor ugye nem árt a krém?

2020. ápr. 25. 18:42
 1/4 anonim válasza:

Gomba vagy valamilyen allergia,kiütés.

Kend csak be azzal biztos nem ártasz neki

2020. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az érintett területet naponta át kell törölni 70%-os alkohollal (esetleg denaturált szeszből hígítva).
2020. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gomba. Nem árthat a Canesten, hacsak nem okoz allergiás reakciót. Viszont csökkenti a viszketést, és hamar kiderül, hogy használ-e. De a tünetek múlása után is kezelni kell még egy ideig, hogy ne térjen vissza a fertőzés. Ha a krém ellenére súlyosbodnának a tünetek, akkor hagyd abba a kezelést.
2020. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 25. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!