Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valakinek nem tudja hogy...

Ha valakinek nem tudja hogy rákos, akkor meddig él még?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy beteg,de ő nem tudja mert nem jár orvoshoz és akkor utána meddig marad meg?

2020. ápr. 26. 23:00
 1/5 A kérdező kommentje:
nem gyógyítják meg
2020. ápr. 26. 23:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb lesznek tünetei. Olyan nincs, hogy valaki úgy hal meg rákban, hogy nem derül ki a betegség ténye még előtte.
2020. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van aki mellőzi a tüneteket. Eü s vagyok, meseltek olyan idős hölgyről akinek elhalt a mellszövete, korom fekete volt a mellkasa és véletlen derült ki, hogy a néni milyen állapotban is van . Nem egy hét alatt lesz olyan.

Egyébként a rákoknak más és más a lefolyása

2020. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Attol fugg milyen rak. Nevelofatarom nagyanyja tobb, mint 2 eve el attetes tudorakkal mindenfele kezeles nelkul, mert nem is tud rola, hogy beteg. Ugy dontottek, hogy nem mondjak el neki, mert olyan tipus, aki magaba roskad es belebetegszik a tudatba.
2020. ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 viszont ez az orvos részéről qrvára törvényellenes. A betegnek joga van tudni a betegségéről akkor is, ha a család szerint nem bírná elviselni, az orvos köteles legalább megkérdezni tőle, hogy szeretné-e tudni. Ha Ő MAGA kéri az orvostól, hogy ne mondja el neki a diagnózist, abban az egyetlen esetben törvényes a dolog (és szerintem ezt érdemes írásos dokumentummal is igazolni). Egy ilyen húzást nagyon meg tud szívni egy orvos, ha mondjuk később, a néni halálakor az örökösödés miatt problémák lesznek és pereskedik a család.
2020. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!