Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gennyes lenne a mandulam?

Gennyes lenne a mandulam?

Figyelt kérdés
Tegnap feher folt jelent meg a mandulamon mandula ko maskor is volt mar picit be is van durranva azon az oldalon a mandulam megnyomtam egy picit egy fultisztitoval es kijott egy kis darab de olyan feheres folyadek is jott belole ami maskor nem nagy gond lehet felek nehogy elfertozzon faj is de nem veszesen es most ebben a helyzetben orvoshoz sem nagyon lehet szaladgalni vettem be gyulladas csokentot szerintetek lessz vele valami?

2020. ápr. 30. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Saját magadtól semmit ne szedj.. max.vény nélkül kaphatót. (Tantum verde, Strepsils). Háziorvos ilyenkor teljesen kilőve? (Nem járok szóval nem tudom). De elvileg fül.orr gége ügyeletnek kell lennie, én oda mentem egyszer hétvégén és elláttak. Ha gennyes akkor nem játék, kell antibiokitum.mert súlyos gondokat okozhat ha nem kezelik ki.
2020. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Romaniaban elek es itt nem igazan fogadnak most semmivel haziorvoshoz sem lehet csak ugy menni a masik meg nem vagyok se lazas semmi nem erzem rosszul magam maskor is volt ilyen es elmult 2 3 nap alatt csak most az idegesit hogy az a feheres folyadek mi volt veny nelkul kaphato gyulladas csokentot szedek ibuprofent es propolis sprayel fujom
2020. ápr. 30. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Plusz sos vizzel gargarizalj. Szerintem ha nincs magas lazad, nem sargas szinu, az nem genny. Remelehetoleg akut gyulladas, elmulik csak ugy magatol. Azert egy, harom hetbe beletelik megszabadulni ettol.
2020. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi nem sarga feher szinu es olyan furi szaga van mint mikor a fogat furjak.De halistennek nincs laz nem vagyok rosszul orrom sem csorog remelem elmulik
2020. ápr. 30. 16:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Es meg annyi hogy lyuk maradt a helyen es meg szivarog meg picit az a folyadek neha talan veres is volt de nagyon picit
2020. ápr. 30. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt lázam. Csak sokszor visszatért. Semmi bajom nem volt azon kívül,hogy gyulladt volt és időnként gennyes. Végül elmentem a fül orr gégére,és azt mondta a sebész,hogy azonnal ki kell venni, majdnem későn mentem.. az AST szintem a laborban majdnem 1000-es volt. (Streptococcus baci fertőzésre utal). Ha nem kezelik akkor ez megy rá az ízületekre és a szívizomra, hajhullást okoz majd egy szép pancarditist,ami az egész szív gyulladása. Gondolhatod annak mi a kimenetele. Szóval lehet itt propolisszal fujkálni ideig-óráig,de ha rendszeresen visszatér vagy nem múlik, meg kell nézetni szakorvossal.
2020. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beszeltem a haziorvosal es azt mondta ne szedjek antibiotikumot csinaljam ezt tovabb es ha hetfoig nem javul akkor mennyek hozza.Csak faj a fejem is olyan tompan es a nyakamban az izmok legalabb is mintha azt ereznem.Es felek nem csinalhat valami sulyosat az a genny hetfoig?
2020. máj. 1. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen a pár napon már nem fog múlni semmi. A lényeg,hogy rádnézzen orvos. Addig persze használd tovább az eddigieket. A sós vizes öblögetés is jó,ahogy azt már írták.
2020. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!