Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Péntem délutan nagyon faradt voltam, csak az agyamban feküdtem. Utana egész éjjel forgolódtam. Másnap már hányingerem is volt, görcsölt a hasam. Este már hasmenésem is volt, nem is egyszer. Ma pedig egész nap görcsöl a hasam, borzalmasan fáj. Fogalmam sincs, hogy mi állhat a háttérben. Veletek volt már ilyen?

2020. máj. 3. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok minden lehet sajnos. Valószínű semmi komoly csak össze ettél valamit.

Pihend ki és diétázz amíg jobban nem leszel. Görcsoldó, fájdalomcsillapító ha kell segít és igyál sok folyadékot mert sokat vesztesz hasmenéssel/hányással.

2020. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végig gondoltam,hogy miket ettem,semmi olyasmi nem volt: ropi, saláta (sima zöldségekből), szendvics, csak ezeket ettem pénteken, utána meg csak keksz és ilyenek
2020. máj. 3. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet akár valami vírus is. Ha nem vagy jobban menj háziorvoshoz.

Jobbulást kívánok :)

2020. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!