Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen tornával tudom enyhíten...

Milyen tornával tudom enyhíteni a nyaki eredetű szédülést?

Figyelt kérdés
Tudtok videót vagy linket küldeni?

2020. máj. 18. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nyaki eredetű?? Meszesedés a csigolyáknál vagy érszűkület a nyaki ereknél?
2020. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Állítólag szét csúsztak a nyaki csigolyák és nyomják az ideget meg a kanálist. Annyira én sem tudom mert majd csak júniusban van időpontom idegsebészhez aki majd pontosabb infót tud adni. Csak gondoltam hátha van valami amivel addig is segíthetek magamon
2020. máj. 19. 10:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Idegsebész vágni tud. Azt tudja mondani, hogy felvág, vagy azt hogy semmi bajod.

Persze a vágásnak hatalmas kockázata van.

2020. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ez akihez én megyek ez a nyaki csigolyákkal foglalkozik és több fajta kezelést is csinál nem csak vág. Na fe majd meg látom ha oda kerülök
2020. máj. 19. 11:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint amikor a hentes főz?

Vagy amikor a pénztáros műkörmözik

2020. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy milyen. De ide kaptam beutalót. Nem én döntöttem el hogy oda megyek. Szerinted mégis milyen orvos kezeli a nyaki gerinc szét csúszását ha már nem az idegsebész?
2020. máj. 19. 13:21
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem mindegyik kezeli amelyiknek pénzt adsz
2020. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Látom te is a túl okosok köze tartozol. Nem adok pénzt a kezelésért mivel a biztosításom fizeti.
2020. máj. 19. 14:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha esetleg valaki tud ertelmes választ adni engem is érdekelne milyen módon kezelhető a dolog..
2020. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö! Történt előrelépés az ügyedben? Esetleg megosztanád? Azt hiszem sorstársad vagyok… Köszi
2020. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!