Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lábrövidüléssel mit lehet...

Lábrövidüléssel mit lehet kezdeni? Többi lent...

Figyelt kérdés

Tehát... Másfél évvel ezelőtt kiderült a kórházba hogy lábrövidülésem van (voltunk magánorvosnál is). Kiderült hogy gerinc alapú a probléma és hogy a csípőm el van mozdulva. A bal lábam 1,5 cm-el rövidebb. Jelenleg egy sarokemelő talpbetét van a cipőmbe. Nagyon minimálisan szoktam sántítani és a nap végére szokott fájni a csípőm. Tesiből fel vagyok mentve. Az a durva hogy pl. törökülésbe se tudok leülni.

Majd a nyár folyamán (ha a koronavírus is engedi) el szeretnénk menni vele orvoshoz részletesebb kivizsgálásra.

Azt szeretném kérdezni hogy kelessz-e műteni vagy hogy milyen beavatkozásokra lesz szükség? Attól félek hogy egész életemre ilyen nyomorék leszek:)



2020. máj. 18. 23:34
 1/1 anonim válasza:

Szia! Anyukám ugyanolyan mint te neki csípő protézist javasoltak, igaz ő 46 éves. Emellett ő nem bír sokat sétálni, futni szinte egyáltalán, de azt mondták neki hogy a biciklizés és a rendszeres úszás segíthet. Persze ahány ember annyi féle elváltozás de azért remélem tudtam valamicskét segíteni. :)


17/L

2020. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!