Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, ha az orvos nem...

Mit tegyek, ha az orvos nem akar megműteni Tölcsérmellkas miatt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és 4 éve minden évben orvoshoz kell menjek, mikor kisebb voltam 2 orvoshoz is el kellett menjek egy hónapon belül, az egyik azt monda műteni kell, a másik azt hogy nem. Utána mindig azt mondták hogy várnak a műtéttel, hátha nem lesz rosszabb és elmentem orvoshoz legutoljára és azt mondta, hogy csak esztétikai. Meg se vizsgált rendesen, csak tapogatott. Meg szeretném műteni, mert nagyon csúnya, nem merek bikinit húzni és ráadásul ha mély levegőt veszek vagy beszúr vagy a hátam kezd el enyhén fájni.

A papírokra középsúlyos van írva.



2020. máj. 20. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőséged van, vagy elfogadod magad, vagy addig mész orvostól orvosig amíg meg nem műt valamelyik.
2020. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DÓRA20020621 válasza:
Szia! Nekem is az van, és átérzem mit érzel.. Fogadd el magad, sokkal jobb mint a műtét.
2020. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is azt mondták anno, hogy esztétikai. Életem egyik legjobb döntése volt, hogy megcsináltattam. Sok egészségügyi elônye van a mûtétnek, kevesebbet vagyok beteg, és sokkal bátrabban veszem le a pólóm. Olvass szerintem utána a sok negatív dolognak amik emiatt jöhetnek elô, idôsebb korban. Hiába mondják esztétikainak valójában nem csak az a legtöbb esetben, mivel már a legenyhébb is kiválthat tüneteket, mentális problémákat. Fáj az tény de szerintem azzal, hogy ezeket kiváltod teljesen megéri. Ezen kívül még lesz egy fasza sztorid is. Nekem most van bent 2,5 éve nyáron veszik ki. 20 f
2021. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!