Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus bélgyulladásra...

Krónikus bélgyulladásra milyen probiotikumot ajánlotok ? Orvosom mondta bármelyik jó csak hát ugye elég széles a választék.

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Keress egy gasztróenteorológust, akinek ez a szakterülete. A háziorvos írjon beutalót, a kórházban kérj időpontot felülvizsgálatra, ez az egyetlen biztos út ha gyógyulni akarsz. A krónikus vékonybél gyulladás t háziorvos nem tud gyógyítani, nincs hozzá kompetenciája.
2020. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Linex fortét szeretem, bár antibiotikum után szoktam csak használni.
2020. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a háziorvos mondta hanem a szakorvosom aki gasztróenterológus.
2020. máj. 22. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond.
2020. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam egy csomót, csak a Progastro portól lettem jobban.
2020. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Linex Fortét vagy Normaflore-t szoktam használni, szintén antibiotikum kúra alatt.
2020. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Progastro 825 a legjobb, de nincs gond a Jutavit probium6 termékkel sem.
2020. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az európai ember bélrendszerében leggyakrabban elõforduló 10 probiotikumot tartalmaz, a többi készítménnyel ellentétben, melyben 1–5 van

8 milliárd jótékony, élő baktériumot biztosít szervezete számára


Miben Segít:


az emésztésben

megújítani és megtartani a bélflóra egyensúlyát

az immunrendszer karbantartásában

csökkenteni a stressztüneteket


/Swiss Probiotix


Swiss Probiotix

MIBEN MÁS, MINT A TÖBBI?


Az európai ember bélrendszerében leggyakrabban elõforduló 10 probiotikumot tartalmaz, a többi készítménnyel ellentétben, melyben 1–5 van

8 milliárd jótékony, élő baktériumot biztosít szervezete számára

Kinek AJÁNLJUK


emésztési problémékkal küzd

tejcukor érzékenységben szenved

aktívan sportol és sok fehérjét fogyaszt

nőgyógyászati problémái vannak

HPV fertőzése van

cukorbeteg

gyomorbetegségekkel küzdött

antibiotikumot szedett vagy egyéb tartós gyógyszerkúrán van

utazási betegségben szenved


Swiss Probiotix

Probiotikus kiegészítő

Swiss Probiotix

Veszek 3 darabot

6 290 Ft/db | 3 darab: 18 870 Ft

Kedvezmény: 10.01% | 2 100 Ft

Veszek 2 darabot

6 640 Ft/db | 2 darab: 13 280 Ft

Kedvezmény: 5.01% | 700 Ft

Veszek 1 darabot

6 990 Ft/db

10 000 Ft fölötti vásárlás esetén ingyenes szállítás, amennyiben ön a bankkártyás vagy PayPal-os fizetési módot választja.

Szállítás módja: GLS futárszolgálat.

Engedély OHVBPKV/7764/Kr

Mennyiség: 60db kapszula / doboz

Svájci minőség

Pénz-visszafizetési garancia

Gyógyszertárakban kapható

Természetes összetevők

Ingyenes szállítás

Constipation Remedies magazin


Dr. Podlupszki Csaba

Gasztroenterológus


Sokáig szenvedtem állandó krónikus székrekedéstől. Mivel rengeteg egészségtelen ételen nőttem fel, az rossz hatással volt az emésztőrendszeremre. Ennek következtében erős gyomorfájásaim voltak, amiket különféle gyógyteákkal próbáltam enyhíteni…


Kesőbb a dietetikus feleségem hívta fel a figyelmem a méregtelenítő programra. Csak akkor tudtam meg, milyen csodálatos érzés valóban „kiürülni‟, amikor először végeztem el a Clean Inside kúrát. A három hónapos kúra végére rengeteg pozitív tapasztalattal lettem gazdagabb és sokkal egészségesebb lett az élethez való hozzáállásom. Ráadásul a kúrát használó betegeim is olyan szép sikereket értek el, hogy úgy döntöttem, megosztom Önökkel a véleményemet.

Bízzon bennem, orvos vagyok


A NaturalSwiss termékeit azért támogatom, mert a múltban is egy hasonló, nagyon jó termékhez adtam a nevemet. 2004 óta gasztroenterológiai szakrendelőben dolgozom vezető főorvosként.

Ossza meg tapasztalatait a termékünkről

FONTOS TUDNIVALÓK


A program hány hónap alatt fejti ki leginkább a hatását?

Mi a garancia, hogy valóban használni fog?

Mennyibe kerül a szállítás?

Milyen módon lehet fizetni?

Galéria

Tömören a méregtelenítő és béltisztító kúrák használatáról


Rólunk

Adatvédelem

Garancia

Felhasználási feltételek

GDPR - Adatkezelési Tájékoztató


Akkreditált üzlet

KAPCSOLAT


+36212523800

+36707759647

ugyfelszolgalat@naturalswiss.ch

Postázási cím

NaturalSwiss

Nyon Lake Geneva

Route de Crassier 7

Eysins 1262 / Switzerland


Facebook

NaturalSwiss® szolgáltatásai az alábbi országokban is:

A webáruházunkban árult étrendkiegészítők nem gyógyszerek, nem rendelkeznek gyógyhatással, nem alkalmasak betegségek kezelésére, sem megelőzésére. A weboldalon található információk, cikkek, leírások nem helyettesítik szakember véleményét. Betegség esetén minden esetben forduljon szakorvoshoz. Kérjük vegye figyelembe, hogy az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes táplálkozást és az egészséges életmódot. A kockázatok és mellékhatások elkerülése végett kérje ki háziorvosa, kezelőorvosa vagy gyógyszerésze tanácsát. A weboldalon található összes vélemény tényleges NaturalSwiss® ügyfelektől származik, az e-mailek, levelek és képek az ő engedélyükkel vannak felhasználva. A dokumentált beszámolók készek a jogi ellenőrzésre.

OÉTI szám: Clean Inside® 12979, ToxiClean® 13920

Copyright © 2006-2020 NaturalSwiss®. Minden jog fenntartva. Az oldal tartalma nem másolható a Natural Swiss írásos beleegyezése nélkül.

A Clean Inside®, ToxiClean®, Parasic®, S Tea®, Detox Vital®, Swiss Probiotix® és az „Az vagy, amit megeszel!" kizárólagos védjegyek.

2020. máj. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!