Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 32 évesen tudnak még kezdeni...

Ekka87 kérdése:

32 évesen tudnak még kezdeni valamit a tartási kyphosis-al?

Figyelt kérdés
Rettentően elhanyagoltam ezen részét az életemnek, nagyon haragszom magamra miatta. Most elhatároztam, hogy elmegyek egy gerincklinikára...
2020. máj. 24. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, kapsz kezeléseket esetleg, tornázhatsz, pilates, jóga, ezek enyhíthetik a tüneteket, tartóizmokat erősítenek, de nem fog megjavulni, max. műtét végső esetben.
2020. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van az előttem szólónak. Gyógytorna, fájdalomcsillapító adott esetben, gyógymasszázs. A műtétet csak a legvégső esetben! Ha egyáltalán műthető.
2020. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi az a tartási kyphosis?
2020. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már több, mint egy éve járok gyógytornára, és manuálterápiára. Nincsenek fájdalmaim, a tartásom nagyon sokat javúlt, és még fog is! Azóta már úszok, futok, biciklizek, táncolok is mellette. Soha nem voltam ilyen jó formában! Szóval aki görbe ne csúggedjen, sokat lehet javítani, és menjen olyan szakemberhez aki motiválja! Nagyon sokat nőtt az önbizalmam is. Elmúlt a pánikbetegségem, és úgy egy csomó rossz dolog, ami a hátam állapotához volt köthető.
2021. júl. 22. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!