Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol lehet ez a zsibbadas?

Mitol lehet ez a zsibbadas?

Figyelt kérdés
Ma delutan 2 fele elkezdett zsiborogni a szam ez fent allt par orat hol jobban hol kevesbe utanna pedig a kezem es a labam bal oldalon mas tunetem nem igazan van csak faradt vagyok koran is keltem 6kor es a fejem faj picit.Nagyon meg vagyok ilyedve mert ez azota is tart es felek nehogy valami komoly legyen felek aludni is pedig faradt vagyok.Meg annyi hogy panikolos vagyok nagyon.25L

2020. máj. 24. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy súlyos baj lenne. Ha komoly probléma álna fent, már más neurológiai tünet is jelentkezett volna. A fáradtság talán okozhat ilyet, a pánikolás pedig felnagyítja a problémát. A kiadós alvás segíthet ezen úgy gondolom.
2020. máj. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat kialudni nem sikerult magamat 3 orat aludtam mert a fiu kutyamon kangorcs van es nem hagy aludni mikor megebredtem akkor jobb volt ugy ereztem de utanna felidegesitettem magam mert nem hagyja az embert aludni es megint ugyan olyan lehet nem epp anyira zsibadok de picit erzem
2020. máj. 25. 04:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!