Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Czibók Lászlón látszott hogy...

Czibók Lászlón látszott hogy valami nincs rendben ?

Figyelt kérdés
Én nem gondoltam volna de sokan látták rajta hogy valami nem stimmel. Aki látta miből vette észre.

2020. máj. 25. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

A konditermi sulyemeles az stressz a szervezetnek. Ha nem teszel melle futast stb aerob mozgast,ami stresszlevezeto,akkor vmilyen modon meg fogsz betegedni a feldolgozstlan stressztol.


Lacin en nem lattam semmit.

2020. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

pl. abból, hogy állandóan vörös volt a feje, fújtatott, lihegett.


láttam róla konditermi videót, amiben mikor felállt a fekpadról, olyan vörös votl a feje, h azt hittem, h ott esik össze szerencsétlen. látszott rajta, h egekben van a vérnyomása.

2020. máj. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjon békében!
2020. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjon békében!
2020. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Az állandóan vörös feje sok mindenről arulkodott, és mostanában a lelkiallapotán is lehetett látni, hogy valami nincs rendben,de ha megnezed az utolsó videóját, abban peccegeti is a dolgot, hogy mennyire érzi, már nem a régi a szervezete. Nyugodjon békében.


1. Te meg akkora baromságot hordtál össze, hogy szavak sincsenek rá. Mi az, hogy a sulyzos edzés stressz a szervezetnek és ezt kell vezetni futassal kulonben megbetegszem? Vezesd mar le ezt a biologiai folyamatot, kerlek. Szerintem te magad sem tudod mit hordasz ossze.

Sok buta ember automatikusan osszemossa a dopping használatát a súlyzós edzessel, és ami kockazatokat jelent a doppingolas, azt rahuzzak a sulyemelesre.

2020. máj. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!