Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Miért fogyok ilyen gyorsan?

SOS! Miért fogyok ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hétben elég sokat fogytam. 53 voltam 2 héttel ezelőtt, 1 héttel ezelőtt 50 most meg 49.

2020. máj. 26. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen vizsgáltasd ki, mert ez lehet akár komoly betegség is.
2020. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés változott e valami az életedben? Étkezés, mozgás..lelkileg ért valami megrászkódtatás..szakítás, vizsga, családi probléma vagy nagyobb trauma? Ha nem, akkor alap egy labor vizsgálat.
2020. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Zsírból, vagy izomból?


Valószínűbb az utóbbi. Fehérjebeviteled rendben? Székleted milyen?


Orvos lesz ez mindenképp!!

2020. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2: Autoimmun betegséget diagnosztizáltak 1 hónapja. 2 hete kezdődött meg a biológiai kezelés.

#3: Mit jelent, hogy fehérjebevitel? 2-3 naponta eszek valamilyen húst, de tejtermékeket nem lehet a betegségem miatt, mert ezek gyulladást okozhatnak. A székletem meg hol ilyen sötétebb feketés, hol sötétbarnás. A kezelőorvosom nem tulajdonított nagy figyelmet a fogyásomnak.

2020. máj. 26. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyértelmű attól van! Az autoimmun betegség jó sz@r, hízás, fogyás, hajhullás, pattanásos bőr, száraz vagy zsíros bőr, hangulatingadozás, hőhullám, izzadás..belassult gondolkodás, vagy gyorsabb anyagcsere stb. Millió problémát okoz, ha gyógyszert kapsz és jó és hat, akkor szerencsére elmúlnak a tünetek.
2020. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!