Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől jönnek rám a rosszullétek?

Mitől jönnek rám a rosszullétek?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál vele de nem találnak semmit. Van hogy napközben többször is rosszúl leszek, el kezdek szédülni, remegek, gyengeség fog el de amúgy is nagyon le gyengültem. Olyankor mértem vérnyomást, cukrot meg pulzust és mind rendben. A vérképem is rendben van. Mi lehet ez akkor?

2020. máj. 27. 10:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség, szorongás. Ez sajnos népbetegség.
2020. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
És az nem lehetséges hogy minden betegségre amit nem sikerül meg találni elsőből arra rá mondjuk hogy pánikbeteg és akkor nem is kell tovább vizsgálni a beteget?
2020. máj. 27. 11:23
 3/31 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam, de akkor már 5-6 év alatt súlyosbodott volna szerintem. Nálam is van ilyen.
2020. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nálam folyamatosan súlyosbodik. Kb december középen kezdődött de akkor csak ritkán lettem rosszul. Azóta már az érő is ki ment a lábaimbol meg a fejem is állandóan lüktet meg napi szinten többször jönnek rám mostmár a rosszullétek amik az elején csak egy hónapban egyszer voltak.
2020. máj. 27. 11:50
 5/31 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyet neztek?
2020. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
A hormonok jók de kicsit meg növekedett a pajzsmirigyem meg régen hasimotoval diagnosztizáltak. Most kaptam egy beutalót endokrinológushoz de pár hetet várni kell az időpontra. De ha már a hormon szint jó akkor nem kéne gondot okozzon. Vagy?
2020. máj. 27. 13:20
 7/31 anonim ***** válasza:
Ha jo a hormonszint, akkor elmeletileg nem az okozza a tuneteket. En is Hashimotos vagyok, nekem is ezek a tuneteim, de elmeletileg mivel jok az ertekeim, nem a pajzsmirigyem a ludas.
2020. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Érdekes. Na majd meg látom mit mond az Endokrinológus junius 9 van az időpontom. Te voltál endokrinológusnál vagy csak a házi orvos alapította meg a hormon szintet?
2020. máj. 27. 16:37
 9/31 anonim ***** válasza:
Endokrinologushoz jarok evente, kb 10 eve, de csak kontrollra. Nem szedek gyogyszert, mert jok az ertekeim. Legutobb maganban csinaltattam vervetelt.
2020. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Fejfajasod / vagy nyomas/feszito erzesed nincs a fejedben?

Akár még csendes migrén tunetei is lehetnek ezek. Azert hivjak csendesnek, mert nem koveti eros migrenes fejfajas csak hatmillio masik tunet...

2020. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!