Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha rühes vagyok mit és hogy...

Ha rühes vagyok mit és hogy takarítsak? Autó, cipő stb hogyan kéne hatásosan csinálni és mivel?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. Sajnos a rüh nyomai mindenhol megmaradnak egy jó ideig, ergo, ami este felveszel, mindent ki kell vasalni, és előírás szerint használni azokat a szereket amit az orvos mond...beutalót kapsz bőrgyógyászhoz. Ne felejtsd el, hogy telefonon kell bejelentkezni.
2020. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Orovosnál már voltam ő nem éppen ismerte fel a rüh tüneteit pedig 2x is voltam nála, szerinte ez sima allergia (mosóporra, tusfürdőre stb..) ezért én magam fordultam bőrgyógyászhoz, aki egyből megállapította hogy rüh, sok mindent azzal kapcsolatban hogy mit és hogy takarítsak nem mondott, annyit mondott hogy mindent mossak ki 60 vagy a feletti mosási fokon, amit nem lehet mosni zsákoljam be légmentesen és rakjam el 1-2 hétre ezért is kérdeztem itt hátha valakinek volt már ilyen problémája és sikerült leküzdenie.
2020. máj. 31. 01:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta meggyógyulnod?Hol kaphattad el?
2020. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!