Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet e veszettségem?

Lehet e veszettségem?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hónapja láttam egy kutyát, azt hittem kóbor kutya, aztán láttam egy nyakörvet rajta. Meg akartam nézni hátha van rajta cédula, de nem volt, cserébe odakapott a kezemhez, de időben odébbrántottam és nem lett seb belőle, de éreztem a fogát, tehát a nyála biztos a kezemre került. Kézfertőtlenítő volt nálam, azt használtam, de nem foglalkoztam vele, azóta hallottam hogy nemcsak nyílt sebeken terjed.

2020. máj. 30. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nincs veszettséged
2020. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már lennének tuneteid, pl.: Víziszony, nyaladzas és durva neurológiai tünetek. Ha lefertotlenitetted valszeg nem kaptad el, akkor már nem irohatnal ide.
2020. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lencsefőzelék ***** válasza:
58%

* Lehet-e veszettségem?

Szerintem elkaptad a koronavírust (átugrott a bolhájáról), a diftériát, a maláriát, a rubeolát, a tularémiát, a babéziózist, az anaplazmózist, az ehrlichiózist és a Lyme-kórt is. Érdemes lenne dupla (vagy tripla) adagot kérned a veszettség elleni, a HPV-, a szezonális influenza elleni, az ebola, a rotavírus és a torokgyík elleni vakcinából is. A Hepatitis A, B, C, D, E, F, G, Q, R, X, Y, Z elleniről kérd ki a patikusod vagy a dietetikusod véleményét.

2020. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!