Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális szteroidos injekci...

Ez normális szteroidos injekció után?

Figyelt kérdés
Márciusban volt, hogy másfél hétig folyamatosan fájt a hátam, csináltak röntgent, de csak egy kis gerincferdülést álapítottak meg. Azonban az elmúlt 2 hétben viszajott a fájdalom. Fáj a lapockám, a gerincoszlopom és a derekam. Volt olyan éjszakám, hogy zsibbadt a bal karom, a jobb karomban pedig szúró fájdalmat éreztem, levegőt is nehezen tudtam venni. Elmentem reummatológiára, ahol azt mondta az orvos, hogy izom eredetű a fájdalom. Kaptam szteroidos injekciót, viszont azóta olyan szintű fájdalmaim vannak, hogy alig tudok mozogni, hajolni egyáltalán nem, mert olyan erős a fájdalom. Ez normális az injekció után? A doktor azt mondta, hogy ez megszűnteti a fájdalmat. 2

#gerinc #hátfájdalom #Szteroidos injekció
2020. jún. 4. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kaptam ilyet a derekamba, utána alig tudtam lemenni a lépcsőn.. De ez csak átmeneti, utána várhatóan javulni fog az állapot.
2020. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be Facebookon a Gerincsérvvel élők csoportjába.
2020. jún. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap kaptam a derekamba, mert becsípődött, nem ez volt az első, 2-3 nap után mindig jobban voltam. Neked kivizsgálás kellene, mert esélyes valami más is amit nem mutat a röntgen. Sajnos a reumatológiával nincsenek jó tapasztalataim, neurológián hamarabb kapsz egy MR-re beutalót, no az mindent megmutat.
2020. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"kis gerincferdülést álapítottak meg"

Ilyen a kicsi, ha nagy, akkor a felnőtt kort se éred meg

2020. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első és harmadik válaszoló!

Ti is tapasztaltatok után végtagi fajdalmat? Nekem mind a két karom és mind a két lábam megállás nélkül fáj. A hátamban pedig még semmi változás.

2020. jún. 4. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok...nem, bár keresztcsonti trauma miatt kaptam ,de a testszerte jelenlevő fájdalmamat is enyhítette most 26 óra után.
2020. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem emlékszem a részletekre, elég régen volt. Idegbecsípődés miatt kaptam a szurit, alig tudtam járni. Szerencsére pár nap alatt nagyjából elmúlt.
2020. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az idő múlásával majd meglátjuk mi lesz.
2020. jún. 4. 19:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!